• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Survivor: Muško finale, posjeta iznenađenja

Prvi srpski rijaliti-šou Survivor ušao je u samu završnicu. Plasman u finale izborili Rale i Nemanja.

Poslije više od 50 dana borbe na pustom ostrvu, gladovanja, psihičkog iznurivanja i čega još sve ne, Survivor se približio kraju. Veliko finale biće u srijedu.

Rale je prvi izborio finale pošto je bio najsnalažljiviji u igri pogađanja boja, a Edita, Hana i Nemanja dobili su novu priliku da se i oni plasiraju u završnicu. Najnapetiji je bio Nemanja, kome je teško pao poraz od Raleta.

Poslednja borba "Život o koncu“ odlučivala je o drugom finalisti. Rale je sa klupe bezbrižno gledao kako se trojka muči. Zadatak je bio da se što duže održe na platformi držeći se rukama za šipku. U početku platforma je bila u horizontali, ali se tokom igre pomerala ka vertikalnom položaju.

Poslije gotovo sat vremena Hana pada, a za njom i Edita. Situacija je rešena: Raletov takmac u finalu je Nemanja. Oduševljen pobjedom on skače, grli Editu iako njoj nije do radovanja. Tako je bilo i Nemanji kad je izgubio u igru u kojoj je pobijedio Rale.

Za to vrijeme, u njihov kamp dolaze članovi Velikog vijeća. Čisti i okupani, konstatuju da u kampu "jezivo smrdi" kao u lavljoj jazbini.

Bugi se odvaja od vesele četvorke Vanje Radović, Maje, Nemanje Rosića i Darija i kao da ponovo odmotava film. Zuri u stvari u spavaonici, razgleda okolo, što izaziva podsmijeh kod četvorke i komentar: on još misli da nije izbačen.

Na prijedlog Nemanje Rosića, odlučuju da "domorocima" naprave zvrčku. Ostavili su im samo dva raspremljena kreveta, Duško im je zapalio vatri, a Maja je na plaži ostavila poruku Nemanji Palovu: "Bori se" i jedno srce.

Smicalica sa dva raspremljena kreveta je upalila. Takmičari znaju ko je vodio kolo u njihovom odsustvu, a djevojke zaključuju da je simbolika očigledna: dva kreveta - dvoje finalista, te bi one trebalo da idu kući. Već spremne da krenu, pozdravljaju se sa muškarcima, ali nešto nedostaje. Ni same ne znaju kuda bi se uputile, jer nedostaju dodatna objašnjenja. Odlučuju da prespavaju na ostrvu, pa će vidjeti šta će sutra.

Nemanja uskoro otkriva da mu je Maja ostavila poruku u pesku ali da ju je odnela plima. Počinje da šizi kao razmaženo derište, što nervira djevojke koje mu kažu da treba da bude srećan što je ušao u finale, a ne tako nezahvalno da se ponaša.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Dnevni horoskop

KUHINJA