• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Depresivna zbog "Anđela"

Izvor mondo.rs

Bivši "Viktorijin anđeo", Erin Hiterton, otkrila je da je napustila ekipu elitnih manekenki zbog pritiska da smrša.

Ona je postala "anđeo" 2010. godine, a sada se otvorila o svojoj borbi sa depresijom. Erin tvrdi da je upravo pritisak brenda "Viktorijas sikret" da skine kilograme, doveo do depresije i naterao da "vrati krila" pre tri godine.

"Poslednje dve revije koje sam radila za taj brend, govorili su mi da moram da smršam. Bila sam depresivna zato što sam naporno radila, osećala sam kao da moje telo pruža otpor", priča lepa manekenka.

Erin je inače vežbala dva puta dnevno kako bi se pripremila za revije, a sada kaže da je sve vreme osećala kao da ženama postavlja nerealne standarde, zbog čega je prestala da radi za "Anđele".

"Došlo je do toga da sam jedne večeri došla kući posle treninga i sećam se da sam gledala u hranu i razmišljala kako možda ne bi trebalo da je pojedem. Shvatila sam da više ne mogu da hodam ulicom, da 'paradiram' ispred žena koje se ugledaju na mene, a ja im govorim da je sve to lako, jednostavno i da to može da uradi svako".

Manekenka je i nešto ranije na Instagramu pisala o pritisku koji je trpela od strane "Viktorijas sikreta", mada nikada nije rekla da je zbog toga bila depresivna.

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Dnevni horoskop

KUHINJA