Ulaz u sopstvenu zgradu koštaće vas 50 dinara.
Razni ljudi na razne načine se dovijaju da zarade koji dinar, a uvek važi ona stara poslovica - "ovce su za šišanje". Tako je jedan prevarant u sredu uspeo da izmami novac od svojih komšija, prenosi "Politika".
U humorističkim emisijama, svojevremeno je bila aktuelna ponuda "hoćete li da kupite ciglu", "dajte koji dinar da vas ne bije maler". U tom duhu, neimenovani mladić u Ulici omladinskih brigada dosetio se da sopstvenim komšijama naplaćuje ulaz u zgradu!
Mladić, kojem se očigledno "ispraznio" novčanik, stao je ispred ulaza u kuću na Novom Beogradu i tražio stanarima, koji su prolazili, po 50 dinara, kako bi ih pustio u zgradu.
Njegova šokantno bezobrazna ideja toliko je zaprepastila neke od prisutnih, uglavnom penzionere, da su mu uredno platili ulaz u sopstenu zgradu.
(www.mtsmondo.com)