• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Igokea m:tel predstavila još jedno pojačanje na poziciji plejmejkera

 Dragan Šutvić
Autor Dragan Šutvić

U klub je stigao bivši igrač užičke Slobode, Dinamika i Zlatibora Uroš Paunović (2003.).

 Uroš Paunović novi košarkaš Igokee Izvor: Ivica Veselinov/© MN press, all rights reserved

KK Igokea m:tel angažovao je peto ljetno pojačanje. Tako je poslije bekova Lazara Stefanovića i Nikole Manojlovića, krilnog centra Petra Kovačevića te plejmejkera Rona Pena, angažovan i Uroš Paunović, još jedan nosilac igre.

Rođen 2003. godine u Beogradu, Paunović je košarkaški put gradio kroz klubove u Srbiji, nastupajući za užičku Slobodu, Dinamik i Zlatibor, gdje je u sezoni 2024-2025 bio jedan od nosilaca igre.

U prvenstvu Srbije prosječno je bilježio 8.8 poena, 2.9 skokova i 2,2 asistencije po utakmici, uz gotovo 35% uspješnosti u šutu za tri poena. Nastupao je i u ABA 2 ligi, gdje je stekao vrijedno regionalno iskustvo.

Tokom 2025. godine karijeru je nastavio na američkom univerzitetu Konektikat, jednom od najuglednijih košarkaških programa u NCAA ligi.

Sa Igokeom m:tel je, kako je saopšteno iz kluba, potpisao višegodišnji ugovor.

(mondo.ba, D. Šutvić)

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!

Možda će vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC