• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Olimpijska baklja ili džoint?

Baklja za Zimske olimpijske igre u Vankuveru 2010. izaziva pažnju i zbog toga što zapaljena mnoge podsjeća na džoint.

"Ne uzbuđujemo se zbog toga", kazao je novinarima Dejv Kob, potpredsjednik organizacionog Olimpijskog komiteta Vankuvera, odgovarajući na članak u novinama u kome je baklja opisana kao velika cigareta marihuane.

Vankuver, inače, važi u Kanadi kao jedno od glavnih područja ilegalne proizvodnje marihuane.

Otkrivena u februaru ove godine, olimpijska baklja "predstavlja Kanadu kroz njene zimske pejzaže i zimske sportove", piše na vebsajtu Olimpijskog komiteta.

Baklja će u oktobru krenuti na 106-dnevno putovanje kroz Kanadu tokom kojeg će prevaliti 45.000 kilometara, da bi u februaru 2010. zapalila Olimpijsku vatru na otvaranju zimskog izdanja ove velike sportske manifestacije. (Tanjug)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Dnevni horoskop

KUHINJA