NE TREBA IM ZAPATA: Kako igra Nemanja Radonjić - dva gola Srbina, Torino ide ka vrhu! (VIDEO)

Srpski vezista upisao drugi i treći gol u Seriji A ove sezone.

Nemanja Radonjić Izvor: Profimedia

Nemanja Radonjić igra sjajno na početku nove sezone u Seriji A.

Njegov Torino poprilično se pojačao, stigao je u vrh napada odlični Duvan Zapata, ali golovi Kolumbijca za sada nisu ni potrebni kada ofanzivni dio veznog reda odrađuje posao i postiže golove.

Torino je večeras gostovao Salernitani, a nakon vodećeg gola koji je postigao defanzivac Alesandro Buonđorno, u strijelce se dva puta upisao i Radonjić za konačnih 0:3.

Prvo se Srbin u finišu prvog poluvremena odlično kretao, ispratio akciju svojih saigrača, a nakon što je odbrana domaćih nakratko uspjela da interveniše, lopta je stigla do reprezentativca Srbije, koji je lijepo pogodio sa nekih 17-18 metara.

Tu nije bio kraj rapsodije srpskog fudbalera u Salernu. Samo što je počelo drugo poluvrijeme, ponovo je pogodio. Ovaj put iz blizine, uspio je Guljermo Očoa vrhovima prstiju da zahvati loptu, ali to nije bilo dovoljno i na nesreću veterana na golu Salernitane lopta mu je odsjela iza leđa.

Nedugo zatim, Radonjić je postigao i treći gol, ali ovaj put nije imao sreće . poništen mu je pogodak za het-trik zbog ofsajda.

Radonjiću su ovo bili drugi i treći u sezoni, a prethodno je zatresao mrežu Đenove prije reprezentativne pauze, čime je obradovao selektora "orlova" Dragana Stojkovića.