• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

NATO: Bombardovanje Libije se nastavlja

Francuski ministar odbrane Žerar Longe izjavio je danas da vazdušni napadi na Libiju neće prestati dok ne budu suzbijena sva preostala žarišta i dok nova vlada ne bude to zatražila.

Longe je izjavu o tome da vazdušni napadi na Libiju neće prestati iako je srušen režim dugogodišnjeg libijskog lidera Moamera Gadafija dao u Briselu gdje se održava sastanak ministara odbrane zemalja članica NATO, prenio je AP.

Agencija navodi da uprkos tome što bivši pobunjenici sada kontrolišu veći dio Libije, pojedini dijelovi zemlje još nisu pod njihovom kontrolom.

Gadafijeve pristalice kontrolišu dijelove grada Sirt na mediteranskoj obali, grad Bani Valid, 150 kilometara jugoistočno od prijestonice Tripolija i pojedina mjesta u pustinji na jugu zemlje.

(Tanjug)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE