• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Pušten policajac osumnjičen za ubistvo Puljića

Policajac Dragan Vujević kojeg sumnjiče za ubistvo navijača Sarajeva Vedrana Puljića pušten je na slobodu.

Policajcu je nakon hapšenja određen pritvor od 30 dana, ali danas je pušten, nakon što je Kantonalni sud Zapadnohercegovačke županije prihvatio žalbu mostarskog branioca Nade Dalipagić.

“Rješenje o pritvoru je ukinuto i u potpunosti su uvaženi navodi moje žalbe u kojoj sam tvrdila kako nisu objektivizirane osnove sumnje te kako nisu dovoljno obrazloženi razlozi njegovog zadržavanja u pritvoru”, kazala je za Sarajevo-x.com Nada Dalipagić nakon oslobađanja policajca Vujevića koji će se u nastavku braniti sa slobode.

S obzirom da, kako je kazala Dalipagićeva, Vujović posjeduje samo pasoš BiH, dokumenti mu nisu oduzeti. Vujević će se u nastavku braniti sa slobode, a daljnji tok postupka zavisiće od toga istrage.

”Od početka sam vjerovala da se radi o nevinom čovjeku. On je u vrijeme nereda postupao po službenoj dužnosti. Tvrdio je da uopšte nije pucao, i ja mu apsolutno vjerujem, a neka istraga utvrdi daljnje detalje” kazala je Dalipagićeva, ne želeći govoriti o tome da li je Vujović policajac kojem Knezović na nedavno objavljenim fotografijama nakon pucnjave predaje pištolj.

 (MONDO)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE