Hrvatski novinar "bocnuo" Srbiju: Mogu da se pohvale, odigrali su najgora tri minuta na Mundjalu!

Hrvatski novinar prokomentarisao je remi Srbije sa Kamerunom.

hrvatski novinar prozvao srbiju nakon remija sa kamerunom  Izvor: Profimedia/Youtube/PodKaST/Screenshot

Srbija je u dramatičnom meču odigrala 3:3 sa Kamerunom i uspjela je da "prokocka" veliku prednost koju je imala na kraju prvog poluvremena, a nakon toga su se oglasili reprezentativci Srbije, selektor Dragan Stojković Piksi, Kamerunci, ali i sportska javnost u Srbiji i regionu.

Jedan od najpoznatijih hrvatskih sportskih novinara Bernard Jurišić je poslije utakmice istakao da je Srbija odigrala najgora tri minuta na ovom Mundijalu!

"Ako ništa, Srbi se uvijek mogu pohvaliti da su primili najljepši gol i odigrali tri najgora minuta Svjetskog prvenstva", napisao je on, a onda je "bocnuo" navijače Srbije pred meč Brazila i Švajcarske u kome "orlovima", mnogo više odgovara pobjeda "Selesaa" nego bilo koji drugi rezultat.

"Kažu Srbi "navijaćemo za Brazil u drugom kolu". A kad su Hrvati navijali za Brazil u prvom kolu, onda bila drama", napisao je Jurišić.

Hrvatski mediji su sa velikom pažnjom ispratili meč Srbije, pa je "Indeks" napisao da su "Srbi ispustili pobjedu u najluđoj utakmici prvenstva", dok je "Srbija u najluđoj utakmici prvenstva ispustila dva gola prednosti i stigla na rub ispadanja".

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!