Rumuni mogu da se pohvale možda i najljepšom ministarkom na svijetu. Elena Udrea ne samo da je lijepa, nego to voli i da prikaže svijetu - oskudno obučena.
Ova članica rumunske Vlade, zadužena za turizam i regionalni razvoj, izazvala je oštre kritike javnosti poslije golišave fotografije na naslovnici jednog modnog časopisa..
Ministarka se za naslovnicu časopisa "Tabu" slikalau crnoj kožnoj mini haljini i dubokim čizmama do polovine butina.
Opozicija je po ministarki Eleni osula paljbu, ali čini se da ona za to ne mari.
(MONDO)