• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Bijela kuća: Vanzemaljci ne postoje!

Bijela kuća saopštila je da ne postoje dokazi da vanzemaljci zaista postoje.

Saopštenje je reakcija na peticije koje su stigle na vebsajt Bijele kuće i na koje, po pravilu, zvaničnici administracije moraju da odgovore ukoliko se dovoljan broj ljudi potpiše, prenijele su agencije.

Više od 5.000 ljudi potpisalo je peticiju u kojoj se zahtjeva od Bijele kuće da objelodani dokaze i svoja saznanja o vanzemaljcima, dok je više od 12.000 ljudi potpisalo drugu peticiju u kojoj se zahtjeva zvanično priznanje da vanzemaljci postoje i kontaktiraju ljude.

Zvaničnik odjeljenja Bijele kuće za nauku i tehnologiju Fil Larson odgovorio je na ove peticije rekavši da američka vlada nema dokaza da život postoji van zemlje ili da su vanzemaljci kontaktirali bilo kog pripadnika ljudske rase.

(Tanjug)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE