• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Pucnjava kod Bijele kuće

Između Bijele kuće i Spomenika Vašingtonu u američkoj prestonici sinoć je prijavljena pucnjava, saopštio je portparol komunalne policije Dejvid Šloser.

Incident je prijavljen malo poslije 21 sat, a policajci su našli napušteno vozilo blizu mjesta gdje je prijavljena pucnjava.

Zvaničnici pretražuju vozilo i "pokušavaju da utvrde šta se desilo", rekao je Šloser, portparol policije zadužene za čuvanje nacionalnih parkova i spomenika.

Zvaničnik Tajne službe, koji je želio da ostane anoniman, rekao je da su se pucnji čuli kada su dva automobila prošla pored parka Nacionalni mol, prenio je Si-En-En.

Agenti koji su bili u 16. ulici čuli su pucnje i zatim vidjeli automobile koji su se kretali zapadno Ustavnom avenijom, rekao je neimenovani zvaničnik, dodajući da je blizu napuštenog vozila ili u njemu nađena puška tipa AK-47 (kalašnjikov).

Jedan očevidac tvrdi da je video da je neko "iskočio iz vozila i otrčao".

Šloser je rekao da nisu nađeni dokazi da se pucnjava zaista desila i da za sada ne misle da je to povezano sa Bijelom kućom, kao i da ne zna da je nađena neka puška.

(Tanjug)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE