• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Švajcarska: Lopovi ukrali dva mini-voza

Lopovi su danas ukrali dva minijaturna voza, među kojima je jedan težak skoro tonu, iz parka na zapadu Švajcarske.

Iz parka "Svis vejpur park" u Le Buvereu saopšteno je da su lopovi "na silu otvorili vrata dva različita depoa, odakle su uzeli dva voza".

Jedan je na dizel i nosi ime "BeVeBe", dok je drugi parni i na gasni pogon.

"Ne znamo kako su uspjeli da natovare vozove, pošto znamo da `BeVeBe` sam teži skoro 800 kilograma", ističe se u saopštenju.

Park navodi da su zaposleni u parku "veoma pogođeni krađom" i apelovali su da svako ko ima bilo koju informaciju pozove policiju.

Vrijednost vozova nije procijenjena, jer su "tvorci modela volonteri koji su zaljubljeni u mehaniku".

"Ono što je ukradeno jeste nekoliko hiljada časova rada", napominje se u saopštenju.

(Srna/MONDO)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE