• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Moskva: U podne oteli pet miliona evra

Trojica nepoznatih razbojnika opljačkali su danas, tačno u podne, u centru Moskve, uz prijetnju oružjem, 209 miliona rubalja (pet miliona evra).

Oni su svojim automobilom "volvo" prepriječili put vozilu kojim je transportovan novac i, uz prijetnju pištoljima, od dvojice pratilaca oteli džakove sa parama, a zatim se brzo odvezli u nepoznatom pravcu.

Prema riječima opljačkanih, džakovi sa parama bili su teški između 150 i 170 kilograma.

Policija je odmah po izvršenju pljačke blokirala okolne ulice i proglasila akciju koja je nazvana "presretanje", ali zasad bez rezultata.

Izvori u policiji naveli su da tokom pljačke nije upotrijebljeno oružje i da nema povrijeđenih.

Pljačka se dogodila u blizini Trga Balotnaja, koji je svjetskoj javnosti poznat po velikom protestu opozicije i građana održanom 10. decembra zbog nezadovoljstva zvaničnim rezultatima parlamentarnih izbora.

(Tanjug)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE