• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Iskopao ujaku oči zbog daljinca!?

Amerikanac u gradu Džolijet u američkoj saveznoj državi Ilinois iskopao je svom ujaku oči nakon što su se posvađali oko daljinskog upravljača.

Nesrećni 62-godišnjak je uspio da pozove policiju i pomoćnik šerifa ga je pronašao da dnu podrumskih stepenica sa rukama ispruženim ispred sebe i krvavim licem.

Ljekari su konstatovali da su mu oba oka iščupana šest milimetara van očne duplje.

Čovjek, čiji identitet nije saopšten, rekao je policiji da se sa sestrićem Eksulamom Holmanom otimao oko daljinskog, koji je pao i razbio se.

Holman ga je onda bacio na pod, zabio mu palčeve u oči i počeo da ih čupa. Na kraju ga je podigao i bacio niz podrumske stepenice.

Policija je pronašla Holmana u kući i uhapsila, a zgrožen onim što je čuo, sudija mu je odredio kauciju od čak milion dolara, prenosi AP.

(FoNet)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE