• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Policija traži nasilnike iz Prijedora koji su se snimali dok tuku konja

 vesna.jpg
Autor Vesna Kerkez

Policijska uprava Prijedor pokrenula je istragu o licima koja na video-snimku nastalom na području grada štapom tuku konja, rekla je portparol Uprave Zvezdana Alendarević.

 2.jpg Izvor: Slaven Petković, mondo.ba

Na videu u trajanju od minut i dvadeset sekundi vide se dva mladića koji tuku konja štapom po slabinama i nogama.

Konj je na makadamskom putu u blizini kuća. U videu se pojavljuje i treći muškarac, maloljetan.

Osim videa, društvenim mrežama šire se i komentari građana sa imenima i prezimenima lica koja muče konja i nazivom sela pored Prijedora u kojem se ovo desilo.

"Policijski službenici Policijske stanice Prijedor jedan vidjeli su snimak na društvenim mrežama i po službenoj dužnosti preduzeli mjere i radnje na identifikaciji lica", rekla je Alendarevićeva.

Rad na utvrđivanju okolnosti događaja je u toku, a o slučaju je obaviješteno Okružno javno tužilaštvo Prijedor.

(Srna)

Možda će vas zanimati

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE