• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Kozarska Dubica: Ubio kolegu, pa pucao sebi u glavu

Milenko Kondić (45) iz Kozarske Dubice upucao je danas sugrađanina Milana Stojakovića (38), a zatim je pucao sebi u glavu.

Četrdesetpetogodišnji Milenko Kondić iz Kozarske Dubice osumnjičen je da danas ubio iz vatrenog oružja tridesetosmogodišnjeg Milana Stojakovića iz istog grada, nakon čega je pokušao da izvrši samoubistvo, saopšteno je iz Banjalučkog Okružnog tužilaštva.

Kondić je osumnjičen da je oko 11.00 časova hicem iz vatrenog oružja usmrtio Stojakovića, te da je pokušajem samoubistva zadobio povrede opasne po život, nakon čega je zbrinut u Kliničkom centru Banjaluka.

Novinar "Nezavisnih" sa lica mjesta javlja da se ubistvo i pokušaj samoubistva dogodilo u jednom od kontejnera na šljunkari kod benzinske pumpe "Parma trend" kod Kozarske Dubice.

"Sve se odigralo u nekoliko sekundi. Taj čovjek je ušao u kontejner gdje je bio i Milan i ispucao u njega dva hica. Zatim je okrenuo pištolj i pucao sebi u glavu", ispričao je jedan od radnika na šljunkari koji je želio ostati anoniman.

On je dodao da je pokojni Milan S. Bio vozač bagera.

Na licu mjesta nalazi se dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka Biljana Janković, koja obavlja uviđaj zajedno sa ovlaštenim službenim licima Policijske stanice Kozarska Dubica.

Prema riječima načelnika Klinike za anesteziju i intenzivno liječenje Darka Golića, Kondić je primljen sa ustrelnom povredom glave i nalazi se u komi na aparatima za vještačko disanje.

"Dijagnostičke procedure su u toku, pacijent je u teškom stanju i sve dalje prognoze su neizvjesne", rekao je načelnik Klinike.

Prema nezvaničnim informacijama motiv ubistva je ljubomora, pišu "Nezavisne".

(MONDO)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE