U Bileći je aktivirana eksplozivna naprava pod teretnim vozilom marke "tam", vlasništvo policajca Gorana Ivkovića.
Povrijeđenih nije bilo, a, prema nezvaničnim saznanjima, na vozilu je pričinjena veća materijalna šteta, dok su na okolnim kućama popucala prozorska stakla.
Do eksplozije je došlo pola časa iza ponoći.
U toku je uviđaj.
(Srna)