• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ko nije kukao za vođom - u logor!

Svi oni koji nisu dovoljno ili na pravi način žalili zbog smrti sjevernokorejskog vođe Kim Džon Ila, poslati su u radne logore.

Oni su poslati na izdržavanje višemjesečnih kazni, objavio je jedan južnokorejski list.

Na šest mjeseci prinudnog rada osuđeni su oni koji nisu učestvovali u organizovanom žaljenju, ili su odlazili na te manifestacije, ali nisu plakali, niti u pokazivali iskrene emocije, objavio je dnevnik NK.

Oni koji su zadovoljili taj kriterijum, ali su kritikovali odluku da vlast bude prenijeta na treću generaciju porodice Kim, poslati su kampove za prevaspitanje, ili su sa članovima porodice protjerani iz gradova u sela, prenosi DPA.

Kim Džon Il je preminuo 17 decembra u 69. godini, a nekoliko dana kasnije vlast je preuzeo njegov najmlađi sin Kim Džong Un.

Kada je završena četvorodnevna žalost, u lokalnim partijskim komitetima i partijskim ograncima u preduzećima održani su sastanci na kojima su kritikovani oni koji su nisu ponašali na pravi način, a potom su izricane kazne.

(FoNet)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE