• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Izrešetan mladić u Bijeljini

Dvadesetčetvorogodišnjak D.T. iz automatske puške u subotu ujutro usmrtio 20-godišnjaka D.D.

Pripadnici bijeljinske policije uhapsili su osumnjičenog, potvrdio je agenciji Srna portparol Centra javne bezbjednosti Bijeljina Dragomir Perić.

"Jutros oko 2.00 časa u Majevičkoj ulici broj 3, u svom stanu D.T. (24) ubio je mladića sa inicijalima D.D. (20) ispalivši više hitaca iz automatske puške. Od zadobijenih povreda mladić je preminuo na licu mjesta, a pripadnici policije su odmah, nakon izvršenja krivičnog djela, lišili su slobode osumnjičenog D.T", rekao je Perić.

On je dodao da je odmah izvršen uviđaj i pronađena puška, a po nalogu tužioca biće izvršena obdukcija tijela nastradalog.

"Pripadnici kriminalističke policije vode istragu u cilju utvrđavinja svih činjenica kao i motiva ubistva", dodao je Perić.

(Srna/MONDO)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE