• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ostavke čelnika SDS-a u Trebinju

Predsjednik i potpredsjednik Opštinskog odbora SDS-a Trebinje Slobodan Šaraba i Neđo Ćebedžija podnijeli su ostavke na ove funkcije.

Oni su istakli da su ostavke podnijeli zbog neslaganja koja odavno postoje između ovog i Glavnog odbora stranke.

Ćebedžija je na konferenciji za novinare naveo da razmimoilaženja odavno postoje između Opštinskog i Glavnog odbora - predsjednika Mladena Bosića, generalnog sekretara SDS- a Dragana Ćuzulana i potpredsjednika stranke za izbornu jedinicu šest Vukote Govedarice.

"Smatramo da na naše mjesto treba da dođu ljudi koji mogu uspostaviti bolji odnos između Opštinskog i Glavnog odbora stranke, kako bi se u trebinjskom SDS-u postigli zadovoljavajući rezultati na sljedećim izborima" naglasio je Ćebedžija.

On je istakao da je od predsjednika SDS- a Mladena Bosića zatraženo da imenuje privremeno tijelo na nivou trebinjskog opštinskog odbora, koje će pripremiti skupštinu i obaviti nove izbore na lokalnom nivou.

Šaraba i Ćebedžija su na konferenciji za novinare potvrdili da i dalje ostaju u SDS- u.

(Srna)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE