• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Dobojski "narkodileri" ostaju u pritvoru

Vrhovni sud RS produžio je pritvor za još dva mjeseca uhapšenim u akciji "Gradina", zbog neovlaštene proizvodnje i prometa opojnih droga.

Pritvor je produžen za Ž.S. , D.Š., A.V. , M.B. , S.V. , S.H. iz Doboja, A.H. iz Jelaha i M.T. iz Dervente, objavljeno je na sajtu Okružnog suda u Doboju.

Njima je pritvor produžen zbog osnova sumnje da bi puštanjem na slobodu mogli ometati istragu uticajem na svjedoke i stvarnom prijetnjom narušavanja javnog reda, kao i zbog postojanja bojazni od ponavljanja krivičnog djela.

Oni su uhapšeni 25. februara ove godine u akciji suzbijanja trgovine drogom pod nazivom "Gradina" i dio su mreže od dvije grupe lica koja se duže vremena bave nedozvoljenom proizvodnjom i prometom opojnih droga na području opštine Doboj, te susjednih opština u Republici Srpskoj i Federaciji BiH, podaci su Centra javne bezbjednosti Doboj.

Nakon hapšenja, pretreseni su njihovi stanovi i druge prostorije, kao i putnički automobili koje su koristili. Tada je pronađeno i oduzeto 446 tableta "ekstazija", 660 grama droge "spid", oko 300 grama heroina i 240 grama marihuane, kao i više eksplozivnih naprava, mobilnih telefona i novca za koji se sumnja da potiče od prodaje droge.

Prema procjeni, ukupna vrijednost oduzetih narkotičkih sredstava iznosi više od 30.000 KM.

(Srna)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE