• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Terzić: Trebali smo dati Dodiku da vodi BiH

Predsjedniku Vlade Republike Srpske (RS) Miloradu Dodiku nakon prošlih opštih izbora trebalo dati da vodi BiH i odgovara za nju.


Ovo je, gostujući na televiziji OBN, izjavio zamjenik predsjednika SDA Adnan Terzić.

"Da je bilo pameti, međunarodna zajednica i domaći politički subjekti bi to i uradili i dali Dodiku da razvija BiH, a ne samo RS", naglasio je Terzić.

On tvrdi da će zbog sve teže ekonomske situacije građani BiH na jesen masovno izaći na proteste.

"Mi smo veoma blizu toga", tvrdi Terzić.

Terzić je rekao da njegov ostanak ili napuštanje SDA zavisi od toga ko će pobijediti na izborima za predsjednika stranke.

"Očito je da su simaptije poglavara Islamske zajednice u BiH Mustafe Cerića na strani Bakira Izetbegoviću. To su emocije, a ne racio", ocijenio je Terzić.

(Srna)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE