• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ivanić se uspješno oporavlja

Zdravstveno stanje predsjednika PDP-a Mladena Ivanića, koji se oporavlja od srčanog udara stabilno je i on se dobro osjeća, saopštio Zoran Đerić.

Potpredsjednik stranke  rekao je novinarima da je Ivanić dobro, te da bi za sedam dana mogao da bude pušten iz bolnice.

"Uvjerili smo se da je stanje predsjednika stabilno i da bi za sedam, osam dana trebalo da napusti bolnicu i vrati se redovnim aktivnostima", rekao je Đerić nakon što je sa delegacijm PDP-a posjetio lidera stranke u banjalučkom Kliničkom centru.

Đerić se još jednom u ime PDP-a zahvalio građanima, koji su u velikom broju pokazali interes za Ivanićevo zdravstveno stanje, kao i interventnom timu kardiološke klinike banjalučkog Kliničkog centra i predstavnicima medija.

Lider PDP Mladen Ivanić doživio je akutni infarkt miokarda u petak oko 20.00 časova.

Na Klinici za kardiovaskularne bolesti Kliničkog centra Banjaluka obavljena je intervencija, odnosno primjenjena je reperfuziona terapija ugradnje stenta u infarktnu arteriju.

(Srna / MONDO)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE