Predsjednik KO SDA Bosanskopodrinjskog kantona Salko Obhođaš podnio ostavku na sve funkcije.
Obhođaš je obavijestio predsjednika SDA Sulejmana Tihića da vraća povjerene mandate i podnosi ostavku.
"Vraćam Vam povjerene mandate koje ste mi Vi i organi SDA ukazali na pozicijama člana Predsjedništva SDA, člana GO SDA i predsjednika KO SDA BPK. Molim Vas da ove moje ostavke prihvatite te u skaldu sa svojim ovlaštenjima pokrenete procedure moje zamjene na navedenim pozicijama", navodep je u pismu Tihiću.
Razloge zbog kojih podnosi ostavku nije saopštio.
(Fena)