MUP-u Srbije prijavljeno da je kamenovan voz kod Beograda koji je prevozio hrvatske navijače, ali na vozu nije bilo vidljivih oštećenja.
Hrvatski sajt tportal.hr objavio je da je kompozicija sa navijačima hrvatske reprezentacije koji su krenuli u četvrtak u Skoplje na meč sa Makedonijom, kamenovan u Srbiji dva puta i da su tom prilikom razbijena dva prozora.
MONDU je u MUP-u Srbije potvrđeno da je bilo prijave u noći između četvrtka i petka, ali da nije bilo vidljivih oštećenja na vozu.
"Bilo je dojave o tom slučaju, ali na vozu nije bilo vidljivih oštećenja. Jedan od putnika voza pozvao je policiju i javio da je voz kamenovan negdje kod Zemun polja", kažu u policiji i dodaju da je "ostalo da se detaljno pregleda voz da bi mogli da potvrde priču".
Duel kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2014. u fudbalu u Brazilu između Makedonije i Hrvatske igra se večeras u Skoplju.
(MONDO, foto: MONDO)