• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

"Okupatori" bombom na Bijelu kuću

Demonstranti pokreta 'Okupirajmo' bacili su dimnu bombu preko ograde Bijele kuće, saopštio je portparol američke tajne službe Džordž Ogilvi.

Naprava je bačena preko ograde u vrijeme dok se između 1.000 i 1.500 članova pokreta "Okupirajmo DC" okupilo u blizini Bijele kuće, rekao je Ogilvi, prenosi Bi-Bi-Si.

On je dodao da su vlasti preduzele "odgovarajuće mjere", ali nije bilo hapšenja među demonstrantima koji su se mirno razišli.

U to vrijeme predsjednik Barak Obama i supruga Mišel bili su van Bijele kuće na večeri, gdje su s prijateljima proslavili 48. rođendan Prve dame, a vratili su se dok je istraga još trajala.

Dan ranije četiri osobe su uhapšene kada se nekoliko stotina članove ovog pokreta okupilo izvan Kapitol hila osuđujući "korupcijski uticaj novca u politici".

(Srna)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE