• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Privedeno šest policajaca iz Mrkonjić Grada!

Banjalučka policija oduzela je danas 11 automobila i na razgovor privela 12 lica, od kojih je šest policajaca, u okviru akcije kodnog naziva "Kopi".

Cilj akcije je pronalaženje dokaza u vezi sa falsifikovanjem registarskih tablica Austrije. 

Osumnjičena lica su privedena u prostorije Policijske stanice Mrkonjić Grad i nad njima će biti izvršena kriminalistička obrada, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.

Osim privedenih lica, uhapšena su i lica čiji su inicijali P.L. i D.L.

Policija je u saradnji sa banjalučkim Okružnim tužilaštvom pretresla dvije lokacije u Ulici Milana Budimira na broju 88 i 90 i jedan stan na broju 12, u Ulici Stojana Novakovića u Banjaluci.

Srna nezvanično saznaje da su uhapšeni Pero (46) i Draženko (32) Lazendić iz Mrkonjić Grada.

Akciju "Kopi" provode pripadnici Stanice javne bezbjednosti Mrkonjić Grad u saradnji sa sektorom Kriminalističke policije Centra javne bezbjednosti Banjaluka, a pod nadzorom banjalučkog Okružnog tužilaštva.

(Srna/MONDO)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE