• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Pljačkaši grobova u policiji

Tuzlanska policija ispitala je dvija osobe zbog sumnje da su sa više grobnih mjesta na katoličkom groblju Borić u Tuzli ukrali metalne predmete.

Time su počinili krivično djelo povrede mira pokojnika.

Policijskoj upravi Tuzla danas je prijavljeno da je između 12. i 18. marta, sa više grobnih mjesta na tom groblju demontirana i ukradena metalna ukrasna ograda i jedan metalni krst, saopšteno je iz te uprave.

"Policijski službenici stanice Centar, operativnim radom na terenu, došli su do saznanja o mogućim počiniocima ovog krivičnog djela, a riječ je o licu čiji su inicijali B.P. (38) i jednom 17-godišnjaku, oba iz Tuzle", navedeno je u saopštenju.

Nad njima je izvršena kriminalistička obrada, zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivično djelo povrede mira pokojnika.

Ukradeni predmeti pronađeni su u krugu stanice za otkup sekundarnih sirovina u Tuzli, te privremeno oduzeti, navodi se u saopštenju.

O slučaju je obaviješten kantonalni tužilac, a policija nastavlja rad na dokumentovanju ovog krivičnog djela.

(Srna)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE