• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Uvredljivi grafit Romima u Doboju

U Doboju je na zidu jedne zgrade ispisan grafit uvredljivog sadržaja za Rome.

Na zidu zgrade kod zelene pijace u Ulici kralja Aleksandra crnim sprejom je ispisano: "Srpska Srbima - napolje sa Romima!".

Odbornik u Skupštini opštine Doboj Dragan Marković u izjavi Srni osudio je ovaj vandalski čin.
"Ovo je prvi zabilježeni slučaj ispisivanja grafita uvredljivog i diskriminirajućeg sadržaja prema nekoj od nacionalnih manjina koje žive u ovom gradu", izjavio je Marković, koji je i predstavnik svih nacionalnih manjina u SO.

Marković i predstavnici nacionalnih manjina iz Doboja zatražili su od policijskih i sudskih organa da preduzmu sve da bi pronašli i kaznili počinioce.

Policija je izašla na lice mjesta i započela istragu.

(Srna)


Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE