Mladen Kršić izabran je u utorak za novog predsjednika Opštinskog odbora Srpske demokratske stranke Doboj.
Kršić će na ovoj stranačkoj funkciji zamijeniti Branislava Garića, koji je ubijen 26. aprila u Doboju.
On je najavio da će nastojati da sačuva jedinsto i zajedništvo stranke, koje je, kako je rekao, svima ostavio pokojni Garić.
Kršić je aktuelni poslanik SDS-a u Narodnoj skupštini RS, a bio je direktor Rudnika uglja "Stanari" i načelnik opštinskog Odjeljenja za privredu i društvene djelatnosti.
Vanrednoj izbornoj skupštini OO SDS-a Doboj prisustvovali su i poslanici stranke iz Doboja u Narodnoj skupštini RS i Parlamentarnoj skupštini BiH - Nikola Gavrić i Mirko Okolić.
(Srna)