• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Kosovo: Uhapšeni saradnici Zvonka Veselinovića

Policija Euleksa uhapsila je danas na Kosovu i Metohiji šest osoba za koje se pretpostavlja da su saradnici biznismena iz Kosovske Mitrovice Zvonka Veselinovića.

Kako RTS saznaje, među uhapšenima ima i Albanaca, a akcija je izvedena i u okolini Vučitrna.

U okviru akcije protiv organizovanog kriminala, policija je pretresla i više objekata na Kosovu i Metohiji.

U saopštenju Euleksa navodi se da su tokom ove operacije pripadnici Euleks policije i carinici zaplijenili razni materijal iz nekoliko privatnih i poslovnih objekata, uključujući i benzinske stanice na cijelom Kosovu.

Istraga i operacija hapšenja, kako je saopšteno iz Euleksa, sprovedeni su u okviru velike istrage protiv organizovanog kriminala, krijumčarenja robe, utaje poreza, prevare, izbegavanja plaćanja uvoznih dažbina i pranja novca.

Slučaj je pod istragom Euleks tužioca iz Specijalnog tužilaštva Kosova.

Veselinović je sredinom decembra uhapšen na Kopaoniku pod optužbom za nedozvoljenu proizvodnju i stavljanje u promet oružja i eksplozivnih materija.

Kfor je označio Veselinovića kao organizatora nereda na administrativnom prelazu Jarinje prošlog ljeta.

(Srna, na slici: Zvonko Veselinović)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE