Grčka policija zaplijenila je 2,5 tone marihuane i uhapsila pet grčkih i jednog albanskog državljanina.
Droga je otkivena u kamionu u blizini grada Larisa. Policija navodi da droga potiče iz Albanije, a bila je namijenjena britanskom narko tržištu, javili su grčki mediji.
Uhapšeni, čiji identitet nije saopšten, dio su međunarodne švercerske organizacije koja je praćena nekoliko mjeseci.
(Srna)