Centralna željeznička stanica u Oslu djelimično je evakuisana jutros zbog sumnjivog paketa, javlja norveška novinska agencija NTB.
"Jedan kofer ostavljen je na peronu 19. Područje oko perona je evakuisana", izjavio je Olav Nordli, portparol norveške železnice.
On je dodao da u ovoj oblasti ne saobraćaju vozovi i autobusi.
(Srna/MONDO)