• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Sanja Vulić: Izbor Vukanovića za ministra bezbjednosti BiH značilo bi mirnije sjednice Narodne skupštine RS

Autor Nikolina Damjanić

Sanja Vulić komentarisala je kandidaturu Nebojše Vukanovića za ministra bezbjednosti BiH.

 Srn2024-10-16_1427186_0.jpg Izvor: Borislav Zdrinja

Šef Kluba poslanika SNSD-a u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH Sanja Vulić kaže da će SNSD sačekati prijedloge, provjere i kraj procedura za imenovanje ministra bezbjednosti u Savjetu ministara, a da bi eventualni izbor sadašnjeg narodnog poslanika Nebojše Vukanovića na ovu funkciju značilo mirnije sjednice Narodne skupštine Republike Srpske.

Vulićeva je novinarima u Sarajevu rekla da će vrijeme pokazati da Vukanović koji je lider opozicione Liste za pravdu i red i određeni političari iz federalnih stranaka "Trojke" koji ga hvale imaju iste njemačke mentore.

"Neko poštuje Opšti okvirni sporazum za mir u BiH, kao što je slučaj sa nama, a neko se bori za građansku BiH koja nema nikakve budućnosti", poručila je Vulićeva.

Šefovi pet klubova poslanika u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH uputili su danas predsjedavajućoj Savjeta ministara Borjani Krišto inicijativu za imenovanje Vukanovića za ministra bezbjednosti.

(Srna/MONDO)

Možda će vas zanimati

Još iz INFO

Komentari 1

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

X men

Ko o cemu..

MONDO REPORTAŽE