• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Miroslav Milovanović kandidat za načelnika Bijeljine

Ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva RS Miroslav Milovanović najvjerovatnije će biti kandidat SNSD-a za načelnika opštine Bijeljina na oktobarskim lokalnim izborima.

Ovo je izjavio danas potpredsjednik SNSD-a Igor Radojičić, istakavši da će Glavni odbor SNSD-a na sutrašnjoj sjednici u Bijeljini verifikovati predizborni proces i označiti formalni početak izborne kampanje.

"U procesu smo verifikacije kandidatskih lista za čije podnošenje je rok 9. juli, dok je rok za koalicije istekao. Imamo nekoliko prijavljenih koalicija u opštinama različite strukture i sastava", rekao je Radojičić novinarima u Banjaluci.

On je naveo da će se na dnevnom redu sutrašnje sjednice, osim priprema za prestojeće lokalne izbore, naći i aktuelna politička događanja.

(Srna/MONDO)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE