• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Četvrta žrtva smrzavanja u Hrvatskoj

Sedamdesetogodišnji muškarac, čije je beživotno tijelo pronađeno u mjestu Medak kraj Gospića, četvrta je žrtva smrzavanja u Hrvatskoj.

Tijelo starca pronađeno je u kući, a smrt je uslijedila usljed smrzavanja, potvrđeno je iz Policijske uprave ličko-senjske.

"Uviđajem i prikupljenim informacijama utvrđeno je da je starac preminuo 2. februara. Mrtvozornik je pregledom tijela konstatovao da je smrt nastupila usljed smrzavanja i da nisu pronađeni tragovi koji bi ukazivali na nasilnu smrt", navodi se u izvještaju policije.

U Hrvatskoj su prije dva dana registrovane tri žrtve.

Sedamdesetosmogodišnji muškarac nađen je smrznut samo 150 metara od porodične kuće u Hrvatskom Blagaju. U Ogorju je preminula 74-godišnjakinja, koju je pronašao komšija, dok su pripadnici Hrvatske gorske službe spašavanja pronašli tijelo u mjestu Vrdovo na Kamešnici.

(Srna/MONDO)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE