Sohaib Athar, IT konsultant tvitovao je o događajima iz Abotabata a da pritiom nije znao da je u toku akcija ubistva Osame bin Ladena. Sada nema mira.
Tvitovanje mu se brzo "obilo o glavu" jer kada je shvatio šta se dešava već je bio meta brojnih svjetskih novinara koji su htjeli da dođu do čovjeka na licu mjesta po svaku cijenu ali i salve komentara na tviteru, na koje je morao da odgovara u stilu "ljudi nisam ja ubio Bin Ladena, pustite me da spavam".
(MONDO)