• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Išli da osvete Bin Ladena?

Britanska policija juče je uhapsila petoricu mladića u blizini nuklearne elektrane Selafild zbog sumnji na teroristički napad.

Hapšenja su uslijedila nakon što je britanski premijer Dejvid Kameron pozvao Britaniju na oprez zbog potencijalnih osvetničkih napada Al Kaide zbog ubistva njihovog vođe Osame bin Ladena.

Policija je saopštila da su mladići uhapšeni nakon što im je policija zaustavila vozilo radi pregleda, piše Asošiejted pres (AP).

Uhapšeni mladići su zadržani na osnovu Zakona o terorizmu, po kom ih policija sme zadržati 48 sati.

"Osumnjičeni od dvadeset godina su iz Londona i noć su proveli u pritvoru u Karlajlu na severozapadu Engleske. Oni su jutros premješteni u Mančester", saopštila je lokalna policija u Kumbriji.

Istragu će sprovesti britanska antiteroristička policija.

(MONDO)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE