Advokat bivšeg egipatskog diktatora tvrdi da je ovaj upao u komu, ali ljekari bolnice u kojoj je smješten demantuju ovu informaciju.
Bivši egipatski predsjednik Hosni Mubarak je u komi, javila je danas državna televizija, prenoseći izjavu njegovog advokata.
"Bivši predsjednik je pao u komu poslije pogoršanja zdravstvenog stanja", navodi se izjava njegovog advokata Farida al Diba.
Ljekari su odbacili te tvrdnje, navodeći da je stanje bivšeg šefa države stabilno, javlja AP.
Mubarak (83) je uhapšen, ali se zbog narušenog zdravlja nalazi u bolnici u Šarm el Šeiku.
On je tamo smješten pošto je 11. februara zbačen s vlasti.
(agencije/MONDO)