• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Gingriča tuže zbog pjesme iz “Rokija 3”

Kompozitori hita “Eye of the Tiger“ iz filma “Roki 3“ tuže Republikanskog predsjedničkog kanditata da je u svojim javnim nastupima koristio tu pjesmu.

Federalnu tužbu je u ponedjeljak u ime članova rok benda “Survivior“ podnijela muzička kuća “Rud mjuzik“ koja tvrdi da je Njut Gingrič pomenutu pjesmu koristio tokom 2009. godine na mitinzima i javnim skupovima.

U tužbi se navodi da je Njut Gingrič koristio ovu pjesmu bez dozvole Frenka Salivana, koji ju je komponovao zajedno sa Džimom Peterikom , i dodaje da je djelo zaštićeno autorskim pravima 1982. godine.

Od predsjedničkog kandidata se traži da prestane da koristi ovaj filmski hit, kao i da plati odštetu i sudske troškove.

Iz Gingričoviog štaba nisu komentarisali tužbu.

(MONDO)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE