• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ex-diktator Norijega doživio moždani udar

Nekadašnji vojni diktator Manuel Norijega prebačen je iz zatvora u državnu bolnicu u Panami nakon što je, najvjerovatnije, moždani udar.

U saopštenju panamske policije se navodi da je Norijega prebačen iz zatvora "El Renaser" u bolnicu Santo Tomas zbog visokog krvnog pritiska i mogućeg moždanog udara.

Norijega je u decembru prošle godine isporučen iz francuskog zatvora u svoju domovinu, gdje će služiti kaznu od 20 godina zatvora zbog ubistava svojih poliitčkih protivnika u vrijeme njegovog režima.

On je posljednje dvije decenije proveo iza rešetaka, prvo na Floridi, a potom u Francuskoj, nakon što je osuđen zbog trgovine drogom i pranja novca u vrijeme kada je bio na vlasti.

Norijega (77) je svrgnut sa vlasti u Panami invazijom SAD 1989. godine.

(Srna)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE