U restoranu "Srčani udar" u Las Vegasu jedan od gostiju se srušio i sumnja se da je pretrpio srčani udar dok je jeo "burger trostruki bajpas", javili su lokalni mediji.
Na internetu su se pojavili amaterski video snimci kako nesrećnog čovjeka iz restorana izvoze na nosilima.
U restoranu su istaknuta upozorenja da je konzumacija "trostrukog bajpasa" i "ravne linije" opasna po zdravlje.
Vlasnik restorana, doktor Džon Bejso, mislio je da se radi o šali kada mu je konobarica rekla da se gost pretjerano znoji i drhti.
"Medicinska sestra mi je rekla da imamo pacijenta koji je jedva mogao da govori. Jako se znojio i tresao. Bilo mi ga je jako žao jer su turisti fotografisali cijeli događaj misleći pri tom da je u pitanju neka vrsta javnog nastupa", rekao je Bejso.
On je dodao da je čuo da se nesrećni čovjek oporavlja.
(Srna)