• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

"Izvinite zbog pljačke, kriza je!"

Dvojica pljačkaša koji su danas iz jedne banke u Italiji odnijeli 10.000 evra, izvinili su se zaposlenima pravdajući se ekonomskom krizom.

"Ostanite mirni i izvinjivamo se zbog neprijatnosti, ali kriza je", rekao je jedan od lopova tokom pljačke banke Monte dei Paski di Sijena u Sardiniji, prenijela je italijanska agencija Ansa.

Policija je navela da pljačka vjerovatno nije izvedena pravim oružjem pošto detektor metala nije reagovao kada su lopovi ulazili u banku.

Dvojica pljačkaša su zatvorili zaposlene u jednu prostoriju prije nego što su pobjegli.

Italijanska ekonomija zapala je u recesiju, a stroge mjere štednje čiji je cilj sprečavanje bankrotstva države dovele su mnoge Italijane na ivicu siromaštva, opisuje gene4rlnu situaciju u zemlji AFP.

(Tanjug)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE