• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Pušili džidžu ispred parlamenta Poljske

Nekoliko političara i aktivista promovisali kampanju za liberalizaciju posjedovanja i korišćenja droge.

Poljski političar i nekoliko aktivista pušili su danas marihuanu ispred zgrade parlamenta u Varšavi promovišući svoju kampanju za liberalizaciju zakona o posjedovanju i korišćenju droga.

Uz policijski nadzor, Januš Palikot, lider ljevičarskog Palikotovog pokreta, povukao je nekoliko dimova džointa, zajedno s drugim okupljenim ljudima, prenio je AP.

Neki od prisutnih rekli su da žele dekriminalizaciju posjedovanja i pušenja marihuane.

Jedan od njih, 26-godišnji Stelios Alevras kaže da ovim činom, uživaoci marihuane javno pokazuju svoje opredjeljenje.

"Ja sam advokat i želim da pokažem da je pušenje trave normalna stvar, kao i pijenje piva", rekao je taj Poljak.

(Tanjug)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE