• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Zbunio se pa "parkirao" na ulazu u metro

Zbunjeni francuski vozač parkirao je zabunom automobil na stepenicama ulaska u metro stanicu u Parizu, misleći da se radi o ulasku u podzemni parking.

"Ispred stoji znak na kome piše 'Osman Parking'. Očigledno sam pogriješio", rekao je AFP-u Johan (26).

Johan je uspio da zakoči u posljednji čas, tako da su mu točkovi ostali napolju.

Niko na sreću nije povrijeđen u ovom incidentu koji je privukao veliki broj ljudi, prenosi BBC.

Mnogi su fotografisali automobil koji viri zadnjim trapom iz stepeništa metro stanice.

Francuska policija je kasnije radila Johanu alko-test, koji je bio uredan.

Kelner iz restorana koji se nalazi preko puta ove metro stanice ispričao je AFP-u da se slični incident dogodio na istom mjestu prije pet godina.

(Tanjug)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE