• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Jedna žrtva eksplozije u Dagestanu

Žena-samoubica aktivirala je večeras bombu u policijskoj stanici u Dagestanu od čije eksplozije je poginuo pripadnik Ministarstva unutrašnjih poslova Rusije, rekao je za RIA Novosti predstavnik MUP-a Dagestana.

Isti izvor rekao je da je oko 19.30 časova po lokalnom vremenu u dagestanskom selu Gubden odjeknula eksplozija.

"Prema prvim podacima, policijskoj stanici se približila žena. Ona je već prošla policijsku barijeru i prilazila zgradi kada ju je dežurni na ulazu zaustavio i rekao joj da se vrati nazad. Ona je nakon toga aktivirala eksplozivnu napravu", precizrao je policijski izvor.

Prema prvim informacijama, u eksploziji je poginuo jedan čovjek, a četvoro ljudi je ranjeno i smješteni su u bolnicu.

Svi oni su pripadnici MUP-a Rusije koji su obezbjeđivali policijsku stanicu.

(Srna)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE