Nekoliko hiljada domaćinstava i postrojenja u Engleskoj ostalo je bez električne energije nakon što su jak olujni vjetar i led oborili bandere.
Kompanija "Nordern pauergrid" saopštila je da je skoro 30.000 korisnika ostalo bez električne energije, među kojima je 4.000 u Konsetu u oblasti Daram.
Meteorološka služba objavila je upozorenje na loše vremenske prilike na sjeveru Engleske i Midlendu dok su vozači upozoreni na snježni pokrivač debljine 20 centimetara koji je napadao u višim predjelima.
(Srna)