• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

"Anonimusi" udarili na britansku vladu

Britansko ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je danas da je njegov sajt bio noćas privremeno nedostupan.

Hakeri, povezani sa "Anonimusima", preuzeli su za to odgovornost.

Hakeri tvrde da su noćas napali i sajt britanskog ministarstva pravde i zaprijetili da će svake sljedeće subote napadati sajtove britanske vlade.

Ovi hakeri, koji tvrde da su povezani sa hakerskom mrežom "Anonimus", naveli su na Twitteru da su izvršili ove napade u znak protesta zbog "predloženih drakonskih mjera nadzora, britanske politike izručenja i nepoštovanja civilnih sloboda".

Autentičnost njihovih tvrdnji ne može biti provjerena, prenosi AP.

Vebsajtovi britanskih ministarstava unutrašnjih poslova i pravde su jutros normalno funkcionisali.

(Tanjug)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE