• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

BiH u talasu nasilja

Na sarajevskim ulicama, nakon vanredne sednice vlade, pojačan broj policajaca, a MUP-a prisutan 24 sata na ulicama.

Posle ubistva 17. godišnjeg Denisa Mrnjavca u tramvaju, naočigled velikog broja putnika, koji nisu pokušali da ga odbrane od trojice maloletnih siledžija, talas nasilja u BiH se nastavlja.

U Zenici je, kako je javila Federalna televizija, u nedelju uveče napadnut Robert Halapa, koji je zadobio devet uboda nožem.

Policija je ubrzo uhapsila Elvedina Isakovića, koji se sumnjiiči za napad, a Halapa, koji se nalazi u zeničkoj bolnici, izvan je životne opasnosti.

Do upotrebe vatrenog oružja došlo je u sarajevskom ugostiteljskom objektu „Sa klub" u Kranjčevićevoj ulici.

Teške povrede opasne po život zadobio je 20. godišnji A.A. iz Sarajeva, koji se nalazi na lečenju u Univeritetsko-kliničkom centru Sarajevo.

Napadači su pobegli s lica mesta, a policija je kasnije uhapsila jednog mladića, zbog sumnje da je pomogao izvršiocu krivičnog dela Amaru Zuliću (24), višestrukom povratniku, poznatog po švercu drogom, razbojništvu i teškim kradjama, za kojim se i dalje traga.

Na sarajevskim ulicama je, nakon vanredne sednice vlade Sarajevskog kantona, pojačan broj policajaca, a pripadnici jedinice za podršku MUP-a biće prisutni 24 sata na ulicama.

Policija vrši kontrole ugostiteljskih objekata, tramvajskih i autobuskih terminala, a pojačaće se i nadzor oko škola.

(Tanjug/www.mtsmonod.com)

Još iz INFO

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

MONDO REPORTAŽE